Záruka 1825 dní i nocí

U nás nenajdete pouze standardní dvouletou záruku danou zákonem. Poskytujeme vám celkem 1825 dní i nocí záruky na VŠECHNY spotřebiče a VŠECHNY jejich součásti. Ano, celkem 5 let naprosté jistoty spolehlivého provozu vašeho spotřebiče LORD. Vaše klidné spaní a bezstarostný provoz vašich spotřebičů jsou pro nás stejně důležité jako pro vás. Nechceme, abyste se obávali zklamání z nefunkčního spotřebiče a museli přemýšlet o náhradě za nový. Chceme vám dát spotřebič, který vám vydrží sloužit věky a s maximálním nasazením.

Věříme ve své výrobky a jsme připraveni to prokázat. Naše záruka vám garantuje, že k vám v případě jakýchkoliv potíží se spotřebiči LORD kdykoliv v průběhu zmíněných pěti let přijedeme a problém co nejrychleji vyřešíme k vaší spokojenosti. Závady na našich spotřebičích jsou skutečně vzácné, ale v případě jakýchkoliv potíží se nám nebojte ozvat. My vše vyřešíme.

Extrémně nízká poruchovost v kombinaci s naším vlastním servisem vás může uvést do pohody a skutečné jistoty, že vás spotřebiče značky LORD nezklamou a vy od nich dostaneme přesně to, co od nich očekáváte.