Chladničky

Chladničky LORD jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu a spolehlivost. S nimi nemusíte mít žádnou starost o čerstvost vašich potravin.

Naše chladničky jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a chytrými funkcemi, které z nich dělají ideální volbu pro každou kuchyni. Vybrat si můžete z široké nabídky modelů podle vašich konkrétních preferencí. Vyrábíme chladničky různých rozměrů a typů tak, aby si vybral každý. Naleznete u nás například americké lednice, velké i malé lednice, kombinované lednice i lednice bez mrazicí části. U nás nehledáme kompromisy, u nás najdete to nejlepší.

Nyní u nás můžete zakoupit lednici s mrazákem pro perfektní synergii mezi těmito spotřebiči. Chladničky LORD jsou ekvivalentem spolehlivosti a kvality. Jsou to spotřebiče, které vás nezradí a vydrží vám navěky sloužit s maximálním nasazením.

Přečíst vše
Cena
-
Dostupnost
Objem mrazicí části
Objem
Spotřeba el. energie za rok
Výška
Objem chladicí části
Hlučnost (db)
Šířka
Hloubka
Energetická třída
Umístění mrazničky
Klimatická třída
Umístění ovládání
Typ
Nalezených 22 produktů

Nekompromisní kvalita
v každém dílu

Spolehlivost. Kvalita. Adaptibilita.

LORD – vaše jistota v každodenním životě. Naše spotřebiče jsou synonymem pro trvalou kvalitu a neochvějnou spolehlivost. Přizpůsobí se všem vašim potřebám a usnadní běh domácnosti. S námi získáte nejen výkonnost, ale i partnera pro moderní a pohodlný domov.