Mikrovlnné trouby

Mikrovlnné trouby jsou dnes již nedílnou součástí výbavy kuchyně. Jsou praktickým pomocníkem pro ohřev, rozmrazování i pečení pokrmů. Mikrovlnné trouby LORD nabízejí širokou škálu funkcí a možností, díky nimž si můžete připravit dokonalá jídla.

Mikrovlnné trouby značky LORD jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jejich doménou je poctivost, spolehlivost a kvalita. Maximální spolehlivost vám garantujeme 5letou zárukou na vše. Díky jejich všestrannosti vždy naleznete přesně tu funkci, kterou pro danou situaci potřebujete využít. Intuitivní ovládání vám umožní snadno a rychle nastavit program a už jen můžete sledovat, jak se váš pokrm připravuje.

Mikrovlnky máme dostupné v různých barvách a provedeních. Vyberte si tu svoji. Mikrovlnná trouba LORD se s jistotou stane vaším dlouholetým parťákem a elegantní součástí vaší kuchyně.

Přečíst vše
Cena
-
Dostupnost
Hloubka
Výška
Šířka
Typ
Nalezených 6 produktů

Nekompromisní kvalita
v každém dílu

Spolehlivost. Kvalita. Adaptibilita.

LORD – vaše jistota v každodenním životě. Naše spotřebiče jsou synonymem pro trvalou kvalitu a neochvějnou spolehlivost. Přizpůsobí se všem vašim potřebám a usnadní běh domácnosti. S námi získáte nejen výkonnost, ale i partnera pro moderní a pohodlný domov.