Mrazničky

Mrazničky LORD spolehlivě uchovají vaše potraviny po dlouhou dobu. Nemusíte se obávat poruchy a dalších problémů, garantujeme vám tu nejvyšší kvalitu a spolehlivost našich spotřebičů. Našim spotřebičům věříme, proto se zavazujeme pětiletou zárukou na vše.

Naleznete u nás mrazáky pultové i mrazáky šuplíkové. Nabízíme mini mrazáky i mrazáky větších rozměrů. Zkrátka každý nalezne ten typ mrazničky, který právě potřebuje. Naše mrazničky perfektně odvádí svou práci a zároveň jsou energeticky úsporné. Při výpadku proudu zajišťují dlouhou bezpečnou skladovací dobu, mají velmi užitečné funkce, jednoduché ovládání, jsou velmi tiché a především vám vydrží věrné dlouhá léta.

Značka LORD je zárukou kvality a spolehlivosti. U nás můžete zakoupit mrazák s ledničkou pro perfektní synergii mezi těmito spotřebiči. Prohlédněte si naši nabídku mrazniček a vyberte si dlouholetou jistotu toho nejlepšího výkonu.

Přečíst vše
Cena
-
Dostupnost
Spotřeba el. energie za rok
Šířka
Objem
Výška
Hlučnost (db)
Hloubka
Frost protect
Energetická třída
Klimatická třída
Umístění ovládání
Typ
Nalezených 16 produktů

Nekompromisní kvalita
v každém dílu

Spolehlivost. Kvalita. Adaptibilita.

LORD – vaše jistota v každodenním životě. Naše spotřebiče jsou synonymem pro trvalou kvalitu a neochvějnou spolehlivost. Přizpůsobí se všem vašim potřebám a usnadní běh domácnosti. S námi získáte nejen výkonnost, ale i partnera pro moderní a pohodlný domov.