LORD D2 4.GN

LORD D2 4.GN

Vestavná myčka nádobí LORD D2  o šířce 45 cm se řadí do energetické třídy B. Myčka dokáže pojmout celkem 10 jídelních sad.
15 999 Kč
(bez DPH 13 222.31 Kč)
16 499 Kč

Myčka nádobí LORD D2

Vestavná myčka nádobí LORD D2  o šířce 45 cm se řadí do energetické třídy B. Myčka dokáže pojmout celkem 10 jídelních sad. Její vnitřní prostor je uspořádán tak, aby se každý kus nádobí ze sady dokonale umyl a usušil. Nádobí se dá rozdělit do celkem 3 úrovní. Navíc uvnitř najdete i příborovou zásuvku, která zajistí perfektně umyté příbory a zároveň více místa pro další, objemnější nádobí. Po skončení mycího cyklu se myčka umí sama automaticky otevřít.

Můžete vybírat z 8 základních programů. Hodit se bude třeba rychlé mytí na 45 °C, či naopak intenzivní mytí na 65 °C. Nechybí ani ekonomický program, který vaše nádobí umyje při 50 °C. Zvolit můžete také funkci pro předmytí nádobí.

Pokud nemáte žádné zvláštní požadavky, stačí jednoduše zvolit automatický program. Ten díky speciálním senzorům dokáže posoudit míru zašpinění nádobí. Dle toho zvolí ideální teplotu v rozmezí 55 až 65 °C. Zároveň spotřebuje jen takové množství vody, jaké je potřeba k perfektnímu umytí.

Myčka se zvládne sama zapnout třeba v noci

Začátek mytí si pomocí displeje můžete odložit až o 24 hodin. Myčka se tak sama zapne třeba v noci nebo když jste v práci. A jak poznáte ukončení programu? Spotřebič jej signalizuje zvukovým signálem.

Nehodám především ve vaší nepřítomnosti zabrání funkce AquaStop. Jde o mechanismus, který dokáže vaši domácnost ochránit před vytopením v případě poruchy spotřebiče či problému s přívodní hadicí.

Myčka LORD D2 je vybavena BLDC invertorovým motorem. Mezi jeho výhody patří výjimečná odolnost a úspornost, a to díky moderní bezuhlíkové technologii. Nemusíte se bát ani zbytečného hluku a vibrací. Hlučnost myčky je totiž jen 42 dB.

Několik důležitých údajů k myčce LORD D2

Energetická třída: B
Spotřeba vody: 8 l/ 1 cyklus
Spotřeba elektřiny: 51 kWh/ 100 cyklů
Hlučnost: 42 dB
Kapacita: 10 jídelních sad

Programy

  • Rychlé mytí 45 °C
  • Intenzivní 65 °C
  • Sklo 50 °C
  • Univerzální 55 °C
  • Ekonomický 50 °C
  • Auto 55–65 °C
  • 90 minut 60 °C
  • Předmytí

 

Výhody myčky LORD D2

Uvnitř myčky je místo pro 10jídelních sad. Nádobí se vkládá do 3 úrovní.

Díky příborové zásuvce budou vaše příbory vždy dokonale umyté, navíc v myčce zůstane více místa pro větší nádobí.

Začátek mytí si můžete odložit až o 24 hodin.

Funkce AquaStop, kterou myčka disponuje, dokáže ochránit vaši domácnost před vytopením v případě poruchy spotřebiče.

Hlučnost myčky je jen 42 dB, a tak se nemusíte bát nadměrného hluku.

Praktický automatický program šetří energii i vaše peníze

Automatický program dokáže pomocí speciálních senzorů zhodnotit, jak moc je vaše nádobí špinavé. Po téhle analýze zvolí ideální teplotu a spotřebuje jen takové množství vody, které je nezbytné pro dokonalý výsledek.