Trouby

Prozkoumejte špičkové vestavné pečící trouby, které jsou navrženy tak, aby vaše vaření bylo jednodušší, efektivnější, bezpečnější a levnější. Představujeme vám trouby LORD!

Trouby značky LORD jsou synonymem pro spolehlivost, výkon a moderní design. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a splňují nejnovější bezpečnostní standardy. Trouby nabízejí širokou škálu funkcí, které vám pomohou jednoduše a během chvíle připravit dokonalá jídla pro každou příležitost. Najdete zde tradiční i moderní funkce. Trouby LORD jsou vybaveny intuitivním ovládáním, které vám umožní snadno a rychle nastavit požadované parametry. Trouby jsou navíc navrženy tak, aby byly co nejvíce energeticky úsporné.

Se spotřebičem LORD si nekupujete pouze troubu, kupujete záruku dlouholeté spolehlivosti a kvality. Neváhejte a vyberte si ten váš.

Přečíst vše
Cena
-
Dostupnost
Výška
Hloubka
Šířka
Objem
Energetická třída
Typ
Nalezeny 4 produkty

Nekompromisní kvalita
v každém dílu

Spolehlivost. Kvalita. Adaptibilita.

LORD – vaše jistota v každodenním životě. Naše spotřebiče jsou synonymem pro trvalou kvalitu a neochvějnou spolehlivost. Přizpůsobí se všem vašim potřebám a usnadní běh domácnosti. S námi získáte nejen výkonnost, ale i partnera pro moderní a pohodlný domov.