Vinotéky

Vinotéky LORD jsou luxusním doplňkem pro všechny milovníky vína. Tato vinotéka nejen zajistí, že máte víno v ideální teplotě, ale také nádherně vypadá a působí exkluzivním dojmem.

Excelentní kvalita a zpracování na vysoké úrovni je u nás samozřejmostí. Naše vinotéky jsou vyrobeny z výjimečně kvalitních materiálů, což je jeden z faktorů, který pomáhá k maximální spolehlivosti a tohoto spotřebiče. Tato vinotéka vám vydrží navěky. Vinotéky LORD pracují velmi tiše, takže vás jejich chod nebude rušit, a jsou vybaveny intuitivním ovládáním, které vám umožní snadno a rychle nastavit požadovanou teplotu.

Vinotéky jsou zkrátka skvělým doplňkem každé domácnosti. Pokud jste milovníci vína, nemusíte nad ničím příliš přemýšlet. Vinotéky značky LORD jsou tu pro vás.

Přečíst vše
Cena
-
Dostupnost
Objem
Spotřeba el. energie za rok
Hlučnost (db)
Šířka
Hloubka
Výška
Energetická třída
Klimatická třída
Umístění ovládání
Typ
Nalezen 1 produkt

Nekompromisní kvalita
v každém dílu

Spolehlivost. Kvalita. Adaptibilita.

LORD – vaše jistota v každodenním životě. Naše spotřebiče jsou synonymem pro trvalou kvalitu a neochvějnou spolehlivost. Přizpůsobí se všem vašim potřebám a usnadní běh domácnosti. S námi získáte nejen výkonnost, ale i partnera pro moderní a pohodlný domov.