LORD C15 - Nejtišší lednice na trhu

Tato elegantní volně stojící chladnička se pyšní označením nejtišší na trhu díky jejímu provozu, který je tišší než lidský šepot. Hodnota 29 dB nemá na trhu konkurenci a zajišťuje klidný provoz vyžadovaný o to více v prostorech, kde je kuchyň součástí obývacího prostoru. Lord C15 vás nevyruší ani při spánku v její těsné blízkosti.

LORD W10 - jediná pračka na trhu s integrovaným filtrem mikroplastů

Mikroplasty představují obrovskou zátěž pro životní prostředí. Při praní syntetických materiálů dochází k jejich uvolňování a jsou odplavovány do odpadu. V ekosystému způsobují problémy živým organismům, včetně člověka. Díky integrovanému filtru se mikroplasty zachytí ve speciálním filtru a neskončí tak v odpadní vodě.

LORD H1 - nejdynamičtější varná deska na trhu

S vestavnou indukční varnou deskou Lord H1 už nebudete zažívat žádné zdržení při vaření. Jde o nejdynamičtější varnou desku na trhu s vysokým výkonem všech čtyř indukčních zón. Vy tak budete mít rychle uvařeno a zbyde vám čas na další aktivity. Varná deska dokáže 2 litry vody z 20 stupňů přivést k varu za pouhé 3,5 minuty.

LORD B5 - spojení kompaktní pečící trouby s mikrovlnnou troubou

Multifunkčnost v té nejlepší podobě! Jde o ideální volbu pro ty, kteří hledají kompaktní a zároveň výkonnou troubu s jednoduchou obsluhou a množstvím užitečných funkcí. Díky kombinaci konvenčního ohřevu s mikrovlnným dokáže výrazně ušetřit Váš čas.

LORD - německá kvalita

Německá kvalita možná zní jako otřelá fráze. U nás to ale platí do posledního šroubku a matičky. Německá kvalita spotřebičů LORD naznačuje vysokou úroveň řemeslného zpracování, spolehlivost a preciznost při veškerých činnostech spojených s výrobou našich produktů. Pečlivý výrobní proces vede k výrobkům té nejvyšší kvality.

LORD - záruka 1825 dní a nocí

U nás nenajdete pouze standardní dvouletou záruku danou zákonem. Poskytujeme vám celkem 1825 dní a nocí záruky na VŠECHNY spotřebiče a VŠECHNY jejich součásti. Ano, celkem 5 let naprosté jistoty spolehlivého provozu vašeho spotřebiče LORD. Vaše klidné spaní a bezstarostný provoz vašich spotřebičů jsou pro nás stejně důležité jako pro vás.

záruka 5 let
přímo od výrobce
Poruchovost <1%
vlastní servis

Naše nabídka

Bestsellery