Televize

Bez televize si mnoho z nás nedokáže domov ani představit. Sledujeme na nich filmy, seriály, sportovní přenosy, můžeme si na nich pustit hudbu nebo si zahrát hry. Televize LORD nabízejí širokou škálu možností, jak si užít zábavu na maximum.

Televize značky LORD jsou vybaveny kvalitními displeji s vysokým rozlišením, které zajišťují ostrý obraz na obrovské paletě barev. Pro dokonalý zvukový zážitek jsou televize LORD vybaveny výkonnými reproduktory. Mezi inteligentními funkcemi našich televizí nechybí například ani funkce červeného tlačítka HbbTV. Samozřejmostí je také Wifi, Bluetooth a možnost USB nahrávání.

Díky tomu všemu si můžete užít dokonalý zážitek ze sledování vašich oblíbených pořadů. Pokud hledáte kvalitní televizi, která vám vydrží věky a zároveň disponuje širokou škálou funkcí, pak jsou televize LORD tou nejlepší volbou právě pro vás. Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku televizí LORD.

Přečíst vše
Cena
-
Dostupnost
Výška
Hloubka
Šířka
Energetická třída
Nalezen 1 produkt

Nekompromisní kvalita
v každém dílu

Spolehlivost. Kvalita. Adaptibilita.

LORD – vaše jistota v každodenním životě. Naše spotřebiče jsou synonymem pro trvalou kvalitu a neochvějnou spolehlivost. Přizpůsobí se všem vašim potřebám a usnadní běh domácnosti. S námi získáte nejen výkonnost, ale i partnera pro moderní a pohodlný domov.