Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Kód produktu
4251539601831

Vestavná chladnička s mrazákem uvnitř Třída energetické účinnosti: F Spotřeba el. energie: 182 kWh/rok Užitný objem celkem: 181 l  Užitný objem chladící části: 167 l  Užitný objem mrazící části: 14 l  Hlučnost: 39 dB(A) re 1pW  Třída hlučnosti: C  Klimatická třída: N-ST ( 16°C až 38°C) Rozměry spotřebiče (VxŠxH): 122.6 x 54.0 x 54.0 cm


Více

Vestavná lednice R11 je ideální do menších kuchyní v méně početných domácnostech. Díky vestavnému provedení nebude nijak rušit vzhled vaší kuchyňské linky. Při výšce necelých 123 cm dosahuje objemu chladící části 167 l, takže je zde dostatek prostoru pro uchování všech chlazených potravin. Uvnitř R11 nechybí ani kompaktní mraznička s objemem 14 l, pro zamrazení čerstvých potravin, uchování hluboce zmrazených produktů, nebo třeba výrobě zmrzliny, či ledu.

LORD R11 je vybavena chytrou funkcí SMART

Nastavení ideální teploty zvládne R11, pokud chcete, automaticky. Slouží k tomu funkce SMART, která nastavuje teplotu automaticky v závislosti na okolní teplotě. Pro rychlé zmrazení čerstvých potravin v mrazícím prostoru je zde funkce rychlého zmrazení (režim SUPER).

Volitelně zaměnitelné otevírání dvířek

Jednoduché otočení pantů dveří zvládne skutečně každý. Stačí postupovat podle návodu k použití a lehce změníte jak otevírání dveří, tak i dvířek mrazničky.

Automatické odmrazování chladící části

Chladící část LORD R11 není třeba odmrazovat. Mrazící prostor se za čas postupně může pokrýt námrazou, kterou však  velmi lehce odstraníte.

Prodloužená záruka

Spotřebiče LORD jsou navrženy tak, aby co nejlépe a nejdéle plnili funkci, pro kterou byly stvořeny. Na důkaz toho jsme prodloužili standardní dvouletou záruku o další tři roky. Na vše a bez registrace.

Když jsme zakládali firmu Lord, řekli jsme si: „Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.” Zkoumali jsme, co je příčinou poruch - a snažili jsme se odstranit vše, co může poruchy způsobit. Už na počátku jsme se také rozhodli, že než do přebujelé byrokracie, budeme raději investovat do kvalitních materiálů v našich spotřebičích. To prodlužuje výdrž chladničky R11. Další částí naší filozofie bylo soustředit se se na užší portfolio v chladničkách – ale u toho mála mít čas a prostor vychytat všechny „mouchy”, aby chladničky mohly sloužit zákazníkům co nejdéle. Díky kombinaci poctivého zkoumání příčin poruch, nadstandardních materiálů a soustředění se na málo produktů vám nabízíme u chladničky LORD R8 záruku 2+3 roky bez podmínek a bez registrace a na vše. Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace. Různé značky sice nabízí záruku 10, 15 nebo 20 let na kompresor. Ale kompresory se dnes vyrábí bezuhlíkově a jsou v podstatě „věčné“. Aby toho nebylo málo, zaznamenali jsme případy, kdy se záruka sice vztahuje na „věčný“ kompresor, ale už nikoli na elektroniku ke kompresoru. Ale kdyby se vám snad chladnička LORD R11 přesto kdykoli v průběhu pěti let porouchala, přijede k vám co nejrychleji technik. Práci technika, jeho dopravu a náhradní materiál máte zdarma. Abyste mohli uplatnit nárok na opravu zdarma nebo výměnu zdarma, nesmíte si samozřejmě chladničku sami poškodit.

Prémiová doprava zdarma odvoz staré lednice také

Dáváme poctivost do všeho. Pokud si objednáte chladničku R11 z našeho značkového e-shopu Lord.eu, dopraví vám ji prémiová distribuční firma. Dopravu máte zadarmo, a to včetně výnosu až do vašeho bytu, i kdybyste bydleli na střeše mrakodrapu. Zdarma vám také odvezeme vaši starou lednici. Její ekologickou likvidaci zaplatíme za vás.

Rádi vám poradíme před i po nákupu

Koupili jste si lednici Lord R11, ale nechce se vám číst návod? Zavolejte nám od pondělí do pátku mezi 10. a 19. hodinou na číslo 724 147 096 a my vám rádi poradíme. Na to stejné číslo volejte, pokud se potřebujete poradit před nákupem. Můžete využívat i náš chat nebo e-mail pomoc@lord.eu. Povšimněte si, jak jsme zjednodušili pojmenování spotřebičů. Zatímco konkurence má dlouhá a komplikovaná jména, která musíte technikovi do telefonu několikrát zopakovat. My máme R11. Proč R11?

Označení produktové řady Z čeho to pochází Co to znamená Je dobré vědět
R Refrigerator Chladnička Chladničky, jinak také lednice nebo ledničky. Pokud je součástí mrazák, je přístupný skrze vnější dveře.
C Combination of refrigerator and freezer Kombinace chladničky a mrazáku Součástí je velký, plnohodnotný, samostatně přístupný mrazák.

Proč to dělat komplikovaně, když to jde udělat jednoduše?

Podívejte se na chladničku LORD R11 na prodejně

Na chladničku R11 a všechny ostatní produkty Lord se můžete podívat od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00 v naší značkové prodejně v Praze Na Poříčí 27:

Máme vlastní kávu Lord, na kterou vás zde rádi pozveme.

Jací zákazníci si kupují chladničku LORD R11

    • Lidé, kteří chtějí, aby jim chladnička vydržela dlouhou dobu.
    • Zákazníci se zájmem o ekologii. Ví, že koupě každého dalšího výrobku zatěžuje naši planetu. Chtějí tedy chladničku, která jim vydrží dlouhou dobu.
    • Mimochodem, sklad firmy Lord v Lázních Toušeň za Prahou má ekologické osvědčení BREEM Outstanding. To je nejvyšší možné ekologické hodnocení budovy. V západních zemích jej má méně než 1 % budov, v Česku to odhadujeme na 0,1 %.
    • Zájemci o poctivou kvalitu, kteří mají rádi snadno dostupný servis.
    • Lidé, kteří chtějí mít klid od případných problémů s chladničkou.

Technické informace o ledničce LORD R11

Typ Jednodveřová lednička s mrazákem
Roční spotřeba energie 182 kWh/rok
Energetická třída F
Užitný objem celkem 181 l
Užitný objem chladící části 14 l
Původní energetická třída (do 30. 6. 2021) A
Hlučnost C 39 dB
Klimatická třída N-ST ( 16°C38°C)

TYP vestavná
VÝŠKA 123 cm
ŠÍŘKA 54 cm
HLOUBKA 54 cm
ENERGETICKÁ TŘÍDA F
DISPLEJ ano LCD
HLUČNOST 39 dB
TŘÍDA HLUČNOSTI C
KLIMATICKÁ TŘÍDA N-ST ( 16 °C až  38 °C)
SPOTŘEBA ENERGIE ZA 24H 0,5 kWh
OBJEM 181 l
OBJEM CHLADICÍ ČÁSTI 167 l
OBJEM MRAZICÍ ČÁSTI 14 l
DĚTSKÁ POJISTKA ne
OSVĚTLENÍ CHLADICÍ ČÁSTI LED
POČET POLIC CHLADICÍ ČÁSTI 4
MATERIÁL POLIČEK CHLADICÍ ČÁSTI bezpečnostní sklo
POČET DVEŘNÍCH POLIČEK 3
POČET VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÝCH POLIC 3
POLIČKA NA LAHVE ne
MADLO integrované
POČET KOMPRESORŮ 1
DOBA SKLADOVÁNÍ PŘI VÝPADKU 6,5 hodiny
SYSTÉM CHLAZENÍ -CHLADNIČKA statický
SYSTÉM CHLAZENÍ -MRAZNIČKA statický
RYCHLÉ ZCHLAZENÍ ne
RYCHLÉ ZMRAZENÍ ne
UKAZATEL TEPLOTY LED zobrazení teploty
UMÍSTĚNÍ OVLÁDÁNÍ uvnitř
UMÍSTĚNÍ MRAZNIČKY uvnitř
UMÍSTĚNÍ PANTŮ DVEŘÍ vpravo (lze zaměnit)
CHLADIVO R600a - isobutan
ZMRAZOVACÍ KAPACITA ZA 24H 2 kg
ZPŮSOB ODMRAZOVANÍ CHLADICÍ ČÁSTI automatický
ZPŮSOB ODMRAZOVANI MRAZÍCÍ ČÁSTI manuální
ZPŮSOB OVLÁDANÍ tlačítka
ZPŮSOB UMÍSTĚNÍ vestavná
NAPĚTÍ 220 - 240V
FREKVENCE 50 Hz