Lord C15 2.GN

Lord C15 2.GN

Lord C15, synonymum pro extrémní spolehlivost, úsporu, eleganci a neuvěřitelně tichý provoz. Plná záruka 5 let garantuje zachování perfektního výkonu bez podmínek. Pětiletá záruka je jasným signálem, že našim produktům důvěřujeme. Tohoto spotřebiče se už jen tak nezbavíte, vydrží vám věky. A budete za to rádi. Nakonec tak ulevíte jak financím, tak přírodě.
29 999 Kč
(bez DPH 24 792.56 Kč)
32 999 Kč

u6597d90bf2d32-big__1_.png (458 KB)

 

Nejtišší lednice na trhu

 

Tato elegantní volně stojící chladnička se pyšní označením nejtišší na trhu díky jejímu provozu, který je tišší než lidský šepot. Hodnota 29 dB nemá na trhu konkurenci a zajišťuje klidný provoz vyžadovaný o to více v prostorech, kde je kuchyň součástí obývacího prostoru. Lord C15 vás nevyruší ani při spánku v její těsné blízkosti.

Energetická třída A je dalším důležitým parametrem této lednice, který dokáže ulevit vaší peněžence. Více než 113 kWh za rok tato lednice pro její extrémně spolehlivý provoz nepotřebuje.

5 let, 29 dB a 113 kWh, ani víc, ani míň. Tyto hodnoty jsou pro Lord C15 klíčové. Nyní již víte, co znamenají a můžete uvažovat o rozumném nákupu s jistotou extrémní spolehlivosti.

 
 

Volně stojící chladnička LORD C15 tišší než šepot

 

Tato volně stojící chladnička Lord C15 vás rozhodně má čím překvapit. Chladnička je navržena tak, aby dodala každému prostoru styl a eleganci. Její elegantní vzhled z ní dělá spotřebič vhodný do jakéhokoliv interiéru.

Velmi důležitou vlastností je její energetická třída A. Lord C15 je se svou spotřebou 113 kWh velmi úsporným spotřebičem, který vám dovolí významně uspořit na energiích. Více než to lednička ke svému perfektnímu provozu nepotřebuje.

Lord C15 velmi překvapí neuvěřitelně nízkou hlučností provozu. S hlučností 29 dB se jedná o nejtišší lednici na trhu! Pro představu, lednice je tišší než šepot. Lord C15 vám tak nevyruší ani při spánku v těsné blízkosti této lednice. Naprosté minimum rušivého hluku znamená vyšší koncentraci a větší klid. Tato výhoda je o to významnější zejména v případech, kdy je kuchyně propojena s obývacími prostory.

 
p6597ce710ab25-small1.png (118 KB)
 
 

Technologie chladničky Lord C15

 

Lednička má jednoduché dotykové ovládání a přehledný LCD displej, a tak máte kdykoliv okamžitý přehled o teplotě v mrazicí a chladicí části. Pro případ potřeby má v záloze lednička funkci rychlého zchlazení a v případě mrazničky i rychlého zmrazení. Samozřejmosti je automatické odmrazování NoFrost.

Oceníte jistě také funkci Holiday, kterou využijete v momentech, kdy ledničku z důvodu dovolené nebude několik dní nikdo otevírat. Další příhodnou funkcí je samozřejmě také dětská pojistka.

Chladicí část lednice, která nabízí funkci automatického odmrazování, je rozčleněna na několik zón. Kromě klasického prostoru pro uchování potravin je zde speciální zóna pro ovoce a zeleninu. Dále je zde zóna s nulovou teplotou, která byla vytvořena speciálně pro ryby a maso. Funkce Multi-Flow Air Tower zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu a vyrovnávání teploty v některých částech chladničky.

Technologie Metal cooling se postará o rovnoměrnou teplotu v chladícím prostoru a urychleně vrátí po otevření dveří tu správnou teplotu pro maximální životnost potravin.

 

o6597ce7041671-displej.png (294 KB)
 
 

„Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.”

 

Rozvržení polic v chladničce

 

Potraviny můžete umístit do celkem třech polic z bezpečnostního skla. Nechybí ani polička na lahve a ve dveřích chladničky najdete celkem tři police.

Mrazicí část nabízí funkci automatického odmrazování NoFrost. Zmrazovací kapacita mrazáku je 8,5 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu se doba skladování pohybuje okolo 15 hodin.

 
a6597ce7149010-police.png (439 KB)
 
 

Proč si koupit chladničku LORD C15?

 

Když jsme zakládali firmu Lord, řekli jsme si: „Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.” Zkoumali jsme, co je příčinou poruch - a snažili jsme se odstranit vše, co může poruchy způsobit.

Už na počátku jsme se také rozhodli, že než do přebujelé byrokracie, budeme raději investovat do kvalitních materiálů v našich spotřebičích. To se projevuje v prodloužení výdrže našich produktů, včetně právě chladničky Lord C15. Našim produktům důvěřujeme, a proto vám nabízíme u chladničky Lord C15 nadstandardní záruku 2+3 roky bez podmínek a bez registrace a na vše. Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace.

 
 
 

Prémiová doprava zdarma odvoz staré lednice také

 

Dáváme důraz na poctivost při každé činnosti. Pokud si objednáte chladničku C15 z našeho oficiálního e-shopu Lord.eu, dopraví vám ji prémiová distribuční firma.

Dopravu máte zadarmo, a to včetně výnosu až do vašeho bytu, i kdybyste bydleli na střeše mrakodrapu.

Zdarma vám také odvezeme vaši starou lednici. Její ekologickou likvidaci zaplatíme za vás.

 

Ani prodejem náš vztah nekončí

 

Koupili jste si lednici Lord C15, ale nechce se vám číst návod? Zavolejte nám od pondělí do neděle mezi 9. a 20. na číslo 724 147 096 a my vám rádi poradíme. Na to stejné číslo volejte, pokud se potřebujete poradit před nákupem. Můžete využívat i náš chat nebo e-mail pomoc@lord.eu.