Filozofie LORD

Filozofie značky LORD by se dala shrnout několika málo slovy. Poctivost, spolehlivost, kvalita, dlouhověkost a jednoduchost. Pokud to však rozvedeme na více než jen pár slov, pochopíte skutečný smysl existence tohoto brandu.

Vítejte ve světě LORD. U nás nejde pouze o spotřebiče jako takové, ale o myšlenku, která mění způsob, jakým se díváme na domácí spotřebiče. Naše filozofie je založena na jednoduchém principu: poctivě vytvářet spotřebiče, které nejenže zkrátka nějakou chvíli fungují, ale které dlouhodobě představují skutečnou hodnotu pro jejich uživatele a usnadňují jim každodenní život. Jak tuto myšlenku uvádíme do praxe?

Na trhu je nepočítaně prodejců domácí techniky, přesto však zákazníky pravidelně trápí nedostatek spolehlivých, jednoduchých a zároveň cenově dostupných možností, jak si vybavit domácnost. My tuto mezeru vyplňujeme a hlásíme se o slovo u skupiny zákazníků, kteří vyžadují kvalitní spotřebič, který jim skutečně vydrží věky a během svého života bude nekompromisně odvádět stoprocentní výkony se zachováním jednoduchosti pro svého uživatele z hlediska ovládání i údržby.

My totiž vyrábíme veškeré produkty z těch nejlepších materiálů a při vývoji i samotné výrobě.

minimalizujeme veškerá rizika, která by následně mohla v provozu způsobit jakoukoliv závadu. Vytváříme spotřebiče, které jsou založené na jednoduchosti a odstraňujeme či přepracováváme součástky, které u jiných výrobců často způsobují potíže.

Díky tomu za vás naši domácí pomocníci dlouhodobě, spolehlivě a bez závad odvedou všechny nudné, monotónní a nezáživné práce a vy můžete zkrátka žít. To je naším posláním a filozofií, kterou se řídíme při každém jednotlivém kroku. Při plánování, vývoji, výrobě i komunikaci.